• W dniu 17.04.2024r odbyły się rozgrywki sportowe w piłce ręcznej dziewcząt na szczeblu rejonowym w Wilkowicach. Nasza reprezentacja zajęła 3 miejsce. Bardzo dziękujemy naszym uczennicom za zaangażowanie, zaciętą walkę do ostatniej sekundy meczów, walczyły bardzo dzielnie i zabrakło tak niewiele do zwycięstwa. Jednak zajęte miejsce i tak jest wielkim sukcesem, za co dziękujemy naszym zawodniczkom. A oto skład naszej reprezentacji:
      • Rozgrywki sportowe w siatkówce chłopców

W dniu 12.04.2024r w naszej szkole odbyły się rozgrywki w siatkówce chłopców na szczeblu rejonowym. Nasza reprezentacja zajęła w tych rozgrywkach 1 miejsce i tym samym awansowała do półfinału wojewódzkiego. Jesteśmy bardzo dumni z naszych zawodników i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły. Życzymy dalszych sukcesów w kolejnym etapie rozgrywek. A oto skład naszej reprezentacji:1. Jacek Więzik k
      • W dniu 4.04.2024r. w naszej szkole odbyły się rozgrywki sportowe w koszykówce dziewcząt i chłopców na szczeblu rejonowym. Obie nasze drużyny zajęły 1 miejsce i tym samym awansowały do dalszych rozgrywek w półfinale wojewódzkim. Gratulujemy Naszym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.A oto skład reprezentacji dziewcząt:
      • Nasi recytatorzy w gronie najlepszych w rejonie!!!

W dniu 12.04.24r. w Bielskim Domu Kultury im. W. Kubisz odbył się finał Rejonowego Konkursu Recytatorskiego "Słońce, słońce I życie". Zuzanna Derewicz zajęła I miejsce w kategorii wiekowej klas 1-3, a Jan Kapias III miejsce w kategorii klas 7-8. Gratujemy i życzymy dalszych sukcesów.
      • W naszej szkole kolejny raz obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Uczniowie wzięli udział w zajęciach sensorycznych. Obchody tego dnia mają na celu zwiększenie świadomości i tolerancji wśród uczniów wobec osób ze spektrum.