• Tekstowa podstrona

    • Grono Pedagogiczne

      rok szkolny 2020/2021

      L.p.

      Imię i nazwisko

      Wychowawstwo

      Nauczany przedmiot

       

      1.

      Alicja Łach- dyrektor

       

       

      zajęcia świetlicowe

      2.

      Iwona Stańczyk - wicedyrektor

       

       

      edukacja wczesnoszkolna

      3.

      Adriana Kłaptocz

      klasa 2a

      edukacja wczesnoszkolna

      przyroda

      4.

      Aleksandra Banaś

      klasa 2b

      edukacja wczesnoszkolna

      5.

      Izabela Wojtasik

      klasa 3a

      edukacja wczesnoszkolna

      6.

      Agnieszka Palarz

      klasa 3b

      edukacja wczesnoszkolna logopedia

      7.

      Mariola Kamińska

      klasa 1a

      edukacja wczesnoszkolna

      wychowanie do życia w rodzinie

      8.

      Jolanta Karolewska

      klasa 1b

      edukacja wczesnoszkolna

      9.

      Ewa Cieślik

      klasa 5a

      plastyka, informatyka      

      10.

      Joanna Ungehojer

      klasa 5b

      informatyka

      11.

      Błażej Dziech

      klasa 6a

      wychowanie fizyczne ,        zajęcia sportowe

      12.

      Renata Czarniecka

      klasa 6b

      wychowanie fizyczne

      13.

      Agnieszka Czyż

      klasa 6c

      biologia, geografia

      14.

      Agata Drewniak

      klasa 6d

      matematyka

      15.

      Ewelina Fichera

      klasa 7a

      język polski

      16.

      Anna Sikora

      klasa 7b

      język angielski, technika, doradca zawodowy

      17.

      Weronika Kozioł

      klasa 7c

      język angielski

      18.

      Iwona Sojka

      klasa 7d

      język angielski

      19.

      Aleksandra Podkańska

      klasa 7e

      matematyka

      20.

      Ewa Dobija

      ---------------------------------

      język niemiecki

      21.

      Mariola Maciejny- Maliniewicz

      ---------------------------------

      język polski

      22.

      Katarzyna Walasik

      ----------------------------------

      język polski

      23.

      Małgorzata Brosz

      --------------------------------

      język polski

      24.

      Agata Jodłowska

      ----------------------------------

      matematyka

      25.

      Magdalena Kubik

      ----------------------------------

      historia

      26.

      Grzegorz Czylok

      ----------------------------------

      wychowanie fizyczne,         zajęcia sportowe

      27.

      Małgorzata Dzioba

      ----------------------------------

      muzyka

      28.

      Barbara Świerkot

      ---------------------------------

      muzyka

      29.

      Mirella Sierek

      ---------------------------------

      chemia

      30.

      Józef Dudek

      --------------------------------

      fizyka

      31.

      Mariola Dębska- Woźniak

      ---------------------------------

      geografia

      32.

      Beata Wojtuszek

       

       

      zajęcia świetlicowe

      33.

      Magdalena Homa

      ----------------------------------

      zajęcia świetlicowe

      34.

      Agata Zborowska

      ----------------------------------

      nauczyciel wspomagający

      35.

      Magdalena Grygierczyk

      ----------------------------------

      nauczyciel wspomagający

      36.

      Agata Piskorczyk

      ----------------------------------

      nauczyciel wspomagający

      37

      Angelika Woźniak

      ----------------------------------

      nauczyciel wspomagający

      38.

      Katarzyna Póda

      ----------------------------------

      religia

      39.

      Jolanta Wojciechowska

      ----------------------------------

      religia

      40.

      Ewa Bartosik

      ----------------------------------

      religia

      41.

      Dorota Hudziec

      ----------------------------------

      psycholog

      42.

      Agnieszka Ziółkowska

      ----------------------------------

      pedagog

      43.

      Alicja Prończuk

      ----------------------------------

      bibliotekarz

      44.

      Danuta Wojnar

      ---------------------------------

      zajęcia rewalidacyjne