• Skład Szkolnej Rady Rodziców (rok szkolny 2023/2024):

Przewodnicząca: Paulina Charko-Klekot (7b)

Zastępca przewodniczącej: Robert Pieczarko (2a)

Skarbnik: Ewelina Ślęczka (6b)

Sekretarz: Sabina Żemła (2b)

Członek wspomagający: Wiktoria Wójcik (1a)

Szanowni Rodzice!

Każdego roku Rada Rodziców gromadzi fundusze pochodzące z dobrowolnych składek, które przeznaczone są wyłącznie na potrzeby uczniów. Wpłaty na Radę Rodziców są nieobowiązkowe, niemniej jednak — mając na uwadze dobro naszych dzieci — serdecznie zachęcamy do ich dokonywania.

W roku szkolnym 2023/2024 składka wynosi: 80 zł (w przypadku rodzeństwa kwota jest dzielona przez liczbę dzieci, czyli np. po 40 zł przy dwójce uczniów, uczących się w naszej szkole).

Wpłat można dokonywać w całości lub w ratach na rachunek bankowy Rady Rodziców, wpisując w tytule przelewu imię i nazwisko dziecka oraz klasę (przy wpłatach za rodzeństwo prosimy o wymienienie w tytule wszystkich dzieci, za jakie opłacana jest składka).

Dane do wpłat:

Odbiorca: RADA RODZICÓW PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR.5

KLASZTORNA 21 43-502 CZECHOWICE-DZIEDZICE

Nr konta: 84 8453 0002 0000 1166 2000 0010 (Bank Spółdzielczy Czechowice-Dziedzice-Bestwina)

UWAGA! W przypadku, gdy bank zwraca przelew, przyczyną może być zła nazwa odbiorcy (np. nazwa banku zamiast nazwy posiadacza konta, czyli Rady Rodziców) — prosimy wtedy sprawdzić, czy w nazwie odbiorcy na pewno jest wpisana „Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach”.

Serdecznie dziękujemy za Państwa zaangażowanie i wpłaty!

Regulamin_Rady_Rodzicow_Sp5.pdf

sprawozdanie_finansowe_RR_za_rok_szkolny_2022_23.pdf