Gdy w piątkowe popołudnie korytarze opustoszały, szkoła zamieniła się w miejsce pełne przygód i dobrej zabawy.
Uczniowie klasy 2a stawili sie z kocykami pod pachą, by obejrzeć film podczas plenerowego kina pod chmurką. Na przekąskę był popcorn i pyszna pizza. Po seansie uczniowie z latarkami w dłoniach odkrywali nocne oblicze szkoły, zagladając do sal lekcyjnych, a nawet pokoju nauczycielskiego. Nie zabrakło karaoke, gier planszowych i sportowych emocji podczas turnieju piłki. O północy uczniowie wykonali sobie pamiątkowe zdjęcie pod zegarem, a później zasnęli w śpiworach rozłożonych w sali. To była noc pełna śmiechu. Wspomnienia zostaną z nami na długo!