• UKS Kyokushin-kan Karate Czechowice-Dziedzice zaprasza na treningi!

• Zapisy i Pierwszy trening odbędzie się 3.09 (wtorek) o godz. 17:00 SP 5 Hala sportowa

Zapisy również podczas treningów w każdy wtorek i czwartek:Dzieci godz. 17:00

Dzieci starsze i zaawansowane godz 18:00
            Dorośli I młodzież od godz 19:10

Głównym instruktorem jest doświadczony 30 letnim stażem trenerskim Shihan Roman Kruszecki.

Zajęcia Kyokushin-kan karate dostosowane są dla dzieci i młodzieży, pod względem wieku i stopnia zaawansowania.
            Karate dla dzieci to treningi ogólnorozwojowe, które poprawiają nie tylko sprawność fizyczną ale pomagają w nauce samodyscypliny, koncentracji oraz umiejętności dążenia do celu.

Więcej informacji pod nr tel. 602 297 863

Facebook: KarateCzechowice

• „ Ekopracownia pod chmurką 2024”

• Z ogromną radością informujemy, że w nasza szkoła wzięła udział w konkursie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach  ”Ekopracownia pod chmurką 2024”  i otrzymała dofinansowanie w kwocie 62 200 zł.
            W związku z czym powstanie u nas zielona ekopracownia.

Na konkurs z zakresu edukacji ekologicznej EKOPRACOWNIA POD CHMURKĄ wpłynęły 192 wnioski. Ostatecznie wybrano 77 projektów w tym naszej szkoły.

Celem konkursu jest utworzenie na terenie należącym do placówki oświatowej pracowni dedykowanej prowadzeniu zajęć dydaktycznych na świeżym powietrzu z zakresu przyrody, biologii, ekologii, geografii, geologii itp. w szkołach podstawowych oraz szkołach średnich.

• tel.:0-32-215-34-27
          Faks:0-32-215-96-72