•  KALENDARZE SZKOLNE
          • KALENDARZE SZKOLNE

• Drodzy Rodzice,

Chcemy zaproponować Państwu akcję, z której dochód przekażemy na potrzeby szkoły m. in doposażenie sal, zakup pomocy dydaktycznych, gier, książek, nagród za udział w konkursach i artykułów plastycznych.

Przygotujemy i wydrukujemy kalendarze na rok szkolny 2022/2023 ze zdjęciem klasowym Państwa Dzieci z uwzględnieniem  całego  kalendarium SP5. Dlatego już 1 września wykonamy pierwsze zdjęcia klasowe do kalendarza (pamiętajmy w tym dniu o stroju galowym).

Koszt zakupu kalendarza mogą Państwo ustalić indywidualnie, natomiast minimalna wpłata to 20zł. Sprzedaż rozpoczniemy podczas pierwszych zebrań z Rodzicami u wychowawców poszczególnych klas.

W imieniu Rady Rodziców oraz Dyrekcji naszej szkoły zwracamy się do Państwa także z ofertą zamieszczenia reklamy Państwa firmy na kalendarzu (koszt to 100zł). Zachęcamy do kontaktu z nami w tej sprawie.

Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa przypadnie Państwu do gustu i wesprzecie również ten pomysł.Będziemy bardzo wdzięczni i już teraz serdecznie dziękujemy:)

• Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego 1września 2022 roku

• godz. 8.00Msza szkolna z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2022/2023
            • godz. 8.45uczniowie klas II, III, i IV  apel z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego na hali sportowej, potem spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych
            • godz. 9.30uczniowie klas V, VI, VII i VIII apel z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego na hali sportowej, potem spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych
            • godz. 10.30Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów klas I – Ślubowanie Pierwszaków. Spotkanie uczniów, rodziców (jedno dziecko z jednym rodzicem) oraz pracowników szkoły na hali sportowej. Rodzic z dzieckiem wchodzi głównym wejściem na halę ( od strony boiska).