• AKCJA ZIMA 2020

• W pierwszym tygodniu ferii trzydziestoosobowa grupa uczniów uczestniczyła w organizowanej  w naszej szkole półkolonii zimowej.

W trakcie trwania wypoczynku uczestnicy:

• Byli na wycieczce wyjazdowej w Krakowie – w Centrum Edukacji Lotniczej – gdzie odbyły się zajęcia edukacyjne, zwiedzali terminal, testowali symulator lotu, odprawy, taras widokowy, wizyta w restauracji – spożywanie posiłków,
            • Brali udział w zajęciach prowadzonych przez instruktorów karate.
            • Oglądali film animowany „Tajni i fajni” w Multikinie,
            • Brali udział w warsztatach kulinarnych w pizzerii DaGrasso, degustowali pizzę samodzielnie wykonaną.
            • Testowali zasady zdrowej rywalizacji podczas pobytu na kręgielni.
            • Na zajęciach rzeźbiarskich wykonali różnego rodzaju ptaki z gliny.
            • Oglądali ciekawe filmy.
            • Uczestniczyli w zajęciach relaksacyjnych z elementami muzykoterapii.
            • Bawili się na Sali zabaw – w „Wyspie skarbów”.
            • Brali udział na zajęciach na basenie MOSiR pod czujnym okiem ratowników.
            • Zakończyli Akcję Zima 2020 w restauracji Eureka, degustując deser i oglądając na dużym ekranie film, pijąc soki i herbatę.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia z Akcji Zima 2020. Organizatorzy: Mariola Kamińska, Jolanta Karolewska, Izabela Wojtasik

• BAL KARNAWAŁOWY 2020

• Ten dzień od rana zapowiadał się niezwykle. Korytarzami szkoły przemykali różni bohaterowie bajek i baśni dla dzieci, kreskówek, a nawet postacie znane ze świata polityki.

W czwartek, 9 stycznia, dla dzieci z klas I-III i IV-VI zorganizowano doroczny bal karnawałowy. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną, kolorową krainę zabawy. Prowadzenie balu powierzono Dominikowi Olearczykowi, który nikomu nie pozwolił się nudzić. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi przyjaciółmi.  Były korowody, kółeczka, węże i tańce w parach. Dzieci bawiły się świetnie z panem Dominikiem, chętnie uczestniczyły w konkursach prowadzonych przez animatora (była walka taneczna dziewczyny kontra chłopaki, przechodzenie pod sznurem, konkurs kostiumów i wiele innych). Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy. W trakcie zabawy dzieci udawały się na poczęstunek przygotowany w klasach.