• KOLĘDOWANIE Z PIĄTKĄ  STYCZEŃ 2019
          • KOLĘDOWANIE Z PIĄTKĄ STYCZEŃ 2019

• Mam BOSKI talent!

To, że dzieci z naszej szkoły mają przeróżne talenty, jest oczywiste. Potwierdzeniem tej prawdy było wspólne Kolędowanie z Piątką, które dzięki gościnności parafii pw. A. Boboli, mogło się odbyć w naszym parafialnym kościele 10 stycznia.

Piękna stajenka, oświetlone drzewka choinkowe, odświętnie ubrane dzieci, stworzyły piękną świąteczną atmosferę.

Zaraz po słowach przywitania, które skierowali do nas proboszcz Ks. Andrzej Baran oraz pani dyrektor Alicja Łach, ,,przybyli” na ziemię trzej aniołowie. Ich misja była, z pozoru, bardzo prosta. Cel? Zorganizować casting dla wszystkich utalentowanych i chętnych do wzięcia udziału w Noworocznym Koncercie dla Maleńkiego. A chętnych dzieciaków było mnóstwo. Tańcem, śpiewem, grą na instrumentach i recytacją pokazali, że BOSKI talent mają i chętnie się nim dzielą. Pedagodzy także, o czym świadczy wspólne wykonanie piosenki ,,Maleńka miłość”.

Dziękujemy  wszystkim, którzy wzięli udział w naszym świątecznym przedsięwzięciu.

Rodzicom oraz dziadkom, parafii pw. A. Boboli, dyrekcji MDK za udostępnienie mikroportów oraz panu organiście Rafałowi Turoniowi!

Życzymy wszystkiego dobrego na każdy dzień Nowego Roku 2019!

• Razem na Święta

• Nasza szkoła  włączyła się w ogólnopolską akcję MEN pod hasłem

„Razem na święta”.

Oprócz stałych akcji jak „Szlachetna Paczka”, podjęliśmy też inne zadania np.

- zorganizowanie przedświątecznego programu dla seniorów;

- odwiedziny chorych przed świętam,i wręczenie drobnych upominków i własnoręcznie wykonanych przez dzieci gwiazdek, kolędowanie  ze skrzypcami;

- zorganizowanie zbiórki darów dla bezdomnych kotów i psów, dostarczenie ich do schroniska;

- zorganizowanie przez wszystkie klasy wraz wychowawcami imprezy integracyjnej” Kolędowanie z piątką” dla dzieci , rodziców,  dziadków i parafian w kościele św. A. Boboli;

- udział w imprezie charytatywnej na rzecz Hani chorej na mukowiscydozę- występ chóru nauczycieli.