• W nagrodę za zbiórkę elektrośmieci.

• Z przyjemnością informujemy, że dzięki Państwa zaangażowaniu w zbiórki elektrośmieci, nasza szkoła otrzymała pomoce dydaktyczne, gry i książki.

Dziękujemy całej społeczności szkolnej za aktywny udział w zbiórkach i postawę proekologiczną.

Serdecznie zachęcamy do udziału w kolejnych akcjach.

Agnieszka Czyż i Agata Drewniak

• Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego 4 września 2023 roku

godz. 8.00 – Msza szkolna z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2023/2024

godz. 8.45 – uczniowie klas II -VIIIapel z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego na hali sportowej, potem spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych.

godz. 10.30 – Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów klas I – Ślubowanie Pierwszaków. Spotkanie uczniów, rodziców  oraz pracowników szkoły na hali sportowej.

• Kalendarze na rok szkolny 2023/2024

• Drodzy Rodzice,

Chcemy zaproponować Państwu akcję, z której dochód przekażemy na potrzeby szkoły m. in doposażenie sal, zakup pomocy dydaktycznych, gier, książek, nagród za udział w konkursach i artykułów plastycznych.

Przygotujemy i wydrukujemy kalendarze na rok szkolny 2023/2024 ze zdjęciem klasowym Państwa Dzieci z uwzględnieniem całego kalendarium SP5. Dlatego już 4 września wykonamy pierwsze zdjęcia klasowe do kalendarza (pamiętajmy w tym dniu o stroju galowym).

Koszt zakupu kalendarza mogą Państwo ustalić indywidualnie, natomiast minimalna wpłata to 20zł. Sprzedaż rozpoczniemy podczas pierwszych zebrań z Rodzicami 12 i 13 września u wychowawców poszczególnych klas.

W imieniu Rady Rodziców oraz Dyrekcji naszej szkoły zwracamy się do Państwa także z ofertą zamieszczenia reklamy Państwa firmy na kalendarzu (koszt to 100zł). Zachęcamy do kontaktu z nami w tej sprawie.

Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa przypadnie Państwu do gustu i wesprzecie ponownie ten pomysł.

Będziemy bardzo wdzięczni i już teraz serdecznie dziękujemy♥️

• Innowacyjna Szkoła Google

• Miło nam poinformować, że znaleźliśmy się wśród 1500 szkół z całej Polski, które wezmą udział w programie Innowacyjna Szkoła Google. Udział w nim pomoże nam oraz naszym uczniom rozwinąć kompetencje cyfrowe. Więcej możecie się dowiedzieć pod linkiem: https://www.innowacyjnaszkola.pl/