• Z wielką radością informujemy, iż Zosia Janik, uczennica klasy 6c zdobyła II miejsce w konkursie plastycznym pn. „Pocztówka na sto lat – moja Niepodległa” organizowanym przez Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach.

Konkurs plastyczny „Pocztówka na sto lat – moja Niepodległa” to projekt ogłoszony przez Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach i Pocztę Polską SA. W konkursie na zaprojektowanie najciekawszej pocztówki wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i średnich, młodzież i dorośli z warsztatów terapii zajęciowej oraz seniorzy z województwa śląskiego. Celem projektu było zachęcenie jak największej liczby osób do wspólnego upamiętnienia 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz wzmocnienie świadomości obywatelskiej.Na konkurs wpłynęło ponad 1700 prac.

Zosi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!