• Szkolny konkurs Polska Niepodległa

• Konkurs plastyczny na plakat pt.:

„Polska Niepodległa”

W związku z obchodami 100- rocznicy Odzyskania Niepodległości w  Szkole Podstawowej nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Czechowicach - Dziedzicach został zorganizowany konkurs plastyczny pt.: „Polska Niepodległa”. Prace konkursowe tworzone były przez uczniów  klas 4 – 6 na lekcjach plastyki technikami rysunkowymi, malarskimi oraz wyklejankowymi. Dzieci wykazały się dużą pomysłowością i kreatywnością.

Jury wyłoniło zwycięzców i przyznało dyplomy oraz nagrody dla następujących uczniów:

I   - miejsce Maria Wróbel

II  -  miejsce Anita Kopeć

II  -  miejsce Milena Kopeć

III -  miejsce Weronika Pawińska

Wyróżnienia:

Nadia Bończak

Kacper Kukla

Kornelia Musioł

Plakaty wyeksponowano na uroczystym apelu z okazji 100- rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości  oraz na terenie całej szkoły.